Grand-Host (GH) – Witamy !

Grand-Host (GH) - Witamy !
Utworzyliśmy nową markę Grand-Host (GH) na Polskim Rynku. Oferujemy Hosting, Webmastering, Serwis PC a także szeroką gamę usług internetowych i pośrednich. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, kadrze młodych i ambitnych pracowników jesteśmy w stanie stworzyć silnie prosperującą firmę nie tylko na Polskim ale także Zagranicznym Rynku. Właśnie dzisiejszego dnia nasza Firma została zarejestrowana pod numerem Regon: 060692882.

Oferujemy następujące Usługi/Produkty:

Hosting – postawiliśmy na jakość dlatego posiadamy stabilne markowe serwery w Gdańsku w Polsce w Firmie BalticDataCenter, która jest jedną z największych serwerowni w Polsce. Szybkość nowoczesnych serwerów HP Proliant pozwala na wprowadzanie zaawansowanej obsługi dla klientów poprzez instalację NAJNOWSZEGO oprogramowania łącznie z dodatkami, nie obciąża to serwerów a jednocześnie podnosi jakość oferowanych przez naszą Firmę usług.

Webmastering – profesjonalne tworzenie stron zgodnie z technologią W3C to jedno z naszych atutów, które nas wyróżnia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy wyposażyć firmowe komputery w licencje na najnowsze oprogramowanie webmasterskie polecane w prasie, telewizji, czy na stronach internetowych. Tworzone przez Nas witryny to nie martwe wizytówki lecz tętniące, pełne dynamizmu witryny sieci Web.

Serwis PC – świadczymy tę usługę zdalnie za pomocą programu Team Viewer (tylko dla Windows) lub poprzez wymianę Email, komunikatory a także tradycyjną pocztę. Założyliśmy, że nie każdy musi posiadać dostęp do Internetu by się z nami skontaktować i zamówić usługę pomocy technicznej bądź E-Booki w formie papierowej. Już dziś można napisać do nas ZWYKŁY LIST a my na niego odpiszemy w dowolnej formie wybranej przez klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, mamy nadzieję, że jakość a także profesjonalne podejście do sprawy pozwoli Państwu oceniać Nas jak najwyżej pośród konkurencji.

- -
Pozdrawiamy,
Zespół Grand-Host (GH)

2 odpowiedzi na „Grand-Host (GH) – Witamy !

  • Vuko pisze:

    „E-Booki w formie papierowej”… E-book to e-book, wersja elektroniczna. A Wy tu wymyślacie formę papierową.

  • GrandBB pisze:

    Dajmy na to, że mamy jakiś E-Book, ewentualnie Case Study, wtedy na wyraźne życzenie Klienta go drukujemy i wysyłamy. Wszystkie dodatkowe Formy pojawią się za jakiś czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Obsługa Klienta

Panel Klienta - Grand-Host (GH) Najnowszy Panel WHMCS w wersji: 4.5.2 PL.
Weryfikacja licencji dla: Grand-Host (GH).
Panel Hostingowy - Grand-Host (GH) Najnowszy System cPanel w wersji: 11.30.3/5 PL.
Weryfikacja licencji dla: 91.206.178.56.
Współpraca Partnerska Sprawdź listę Naszych oficjalnych Partnerów.
Podejmij z Nami Współpracę partnerską - Warunki.

Najważniejsze informacje o Naszej Firmie, to co Nas wyróżnia, opinie, promocje, programy Partnerskie.

Info: Bądź na bieżąco śledząc najświeższe informacje
o Grand-Host (GH) na Naszym Blogu.